Zpět do obchodu

Registrace

Z rehabilitační a ordinační praxe

Některá odborná hodnocení našich relaxačních polštářů z rehabilitací a ordinací v ČR získaná na základě dlouholetých zkušeností s našimi polštáři v praxi.

 


Hana Volejníková - fyzioterapeutka

"Pracuji jako fyzioterapeutka a při své práci používám polštářek k vyrovnání bederní lordosy u pacientů, kteří při procedurách leží na briše, také k podložení čela."

HV-fysioterapieMUDr. Monika Dvořáčková, Nemocnice Blansko

"Dlouhodobým užíváním relaxačních polštářů určených pro krční páteř lze předcházet rozvoji funkčních cervikalních obtíži.Relaxační polštáře svým tvaretm a výplní udržují fyziologické lordotické zakřivení krční pátře vleže na zádech i na boku. Napomáhají v době spánku a odpočinku vleže relaxaci svalů šíje, které jsou u většiny populace během dne značně přetěžované." "Moje osobní zkušenost i reakce mých pacientů s relaxačními polštáři paní Vraspírové je pouze pozitivní."

MUDr_MD_reference


MUDr. A.Willant, MUDr. V.Willantová

"Nejlépe se nám osvědčily typy Eva, kombinace pohankové slupky s ovčím rounem a pro polohu vsedě váleček Pepa, výplň pohankové slupky v menší míře sedací podložka Madla, výplň pohankové slupky. Pravidelným používáním těchto polštárů došlo u dotčených pacientů ke zmírnění potíží v oblasti krční páteře, vymizení bolestí hlavy a zlepšení koordinace kosterně - svalového aparátu."

MUDr_Will_reference


Rehabilitační ambulance - Chotěboř

"Již téměř devět let používáme anatomické polštáre paní Vraspírové na základě doporučení kolegyň z Ostravy v naší soukromé rehabilitacní praxi." "Řada pacientů se po několika letech vrací pro nové polštáre,ať pro sebe či rodinné príslušníky."

Rehabilitace_reference


Zdena Svátková - fyzioterapeutka

"Moje zkušenosti se zdravotními polštáři,které vyrábíte,jsou velmi pozitivní.Doporučuji je pacientům již několik let a velice mě těší,když od nich slyším chválu a spokojenost.Oceňuji různorodost těchto polštárů,protože ne všichni jsme stejní.Doporučuji takové zdravotní polštáře,které vyhovují postavě každého pacienta, s ohledem na délku a zakřivení páteře,postavení hlavy k hrudní páteři a pod." .

ZS_reference


Všechny zde uvedené dopisy a jejich citáty, nesmí být bez našeho písemného souhlasu dále citovány, šířeny či jinak použity. Rovněž se nesmí na žádný zde uvedený dokument jakkoli odkazovat bez našeho písemného souhlasu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení